E-Ticaret Sitesi
Webatro

E-Ticaret Sitesi Yazılımları

Anında Kurulum, ücretsiz deneme
Dilediğiniz temayı seçin, hemen kuralım ücretsiz deneyin. Devam edip etmemeye sonra karar verin.
Web+Tablet+Mobil Tasarımlar
Tasarımlarımız, masaüstü, laptop, tablet, mobil cihazlar ve her çözünürlükle tam uyum sağlayan responsive tasarımlardır.
%100 Tam Destek
E-Ticaret sitenizi yayına aldıktan sonra sürekli destekle yanınızdayız.
%100 Seo Uyumlu
Webatro E-Ticaret Yazılımları arama motorlarına tam uyumlu, profesyonel cache sistemi, seo dostu url yapısı , %95 mobil kullanıcı deneyimi başarısı göstermektedir.
Her Programa Kolay Entegre
Api entegrasyonu olan tüm muhasebe programlarına , n11, gittigidiyor , sanalpazar , hepsiburada gibi tüm ortak pazar alanlarına entegre edilebilen güçlü bir xml servisine sahiptir.
Geliştirmeye Açık Esnek Yazılım
Yazılımı kullanmaya başladığınızda, ek modül, ek yazılım talebiniz olabilir. Sistemi geliştirmeye yönelik taleplerinize hızlı cevap vererek istediğiniz özelliğe göre ücretsiz veya ücretli geliştirme sağlayarak entegresini yapıyoruz.
Modern ve Kolay Anlaşılır Kontrol Paneli
Göz tırmalayan ve karışık kontrol panellerinden uzak, kullanımı çok basit ve hemen adapte olabileceğiniz akıllı kontrol panelimiz sayesinde sistemi rahatça yöneterek sitenize tam hakimiyet sağlayacaksınız.
Tek Başvuruyla 9 Bankaya 9 Taksit
İyzico, Payu, PayTr, iPara veya diğer ödeme sistemleri ile tek başvuru sürecinden geçerek ürünlerinizi tüm bankalar üzerinden 12 taksite kadar satabilirsiniz.
Sınırsız Dil Yönetimi
Kontrol panelinden istediğiniz dili aktif edip istediğiniz dili pasif ederek sınırsız dilde hizmet verebilirsiniz.
Çözümler
Paketleri Karşılaştırın
İhtiyacınıza en uygun özellikleri içeren e-ticaret paketini seçerek hem maddi tasarruf hem de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
Ne tür ürünlerin satışını yapacağınızı, satış için hangi kanalları hedeflediğinizi, genel olarak müşteri kitlenizi, kaç ülkeye yayın yapacağınızı bizimle paylaşın sizin için en uygun özelliklere sahip paketi birlikte belirleyelim.
Özellikleri İnceleyin
Paketlerin içerdiği özelliklerin açıklamalarını inceleyerek hangi özelliklerin işinize en uygun pakette olduğuna karar verebilirsiniz.
Sistem özelliklerini sadece buradaki açıklamalarla değil, kontrol panelini canlı ortamda test ederek özellikleri inceleyebilirsiniz. Kontrol paneli bilgileri için demo talep formu doldurmanız yeterlidir. Size hemen demo giriş bilgileri için geri dönüş sağlayacağız.
Size Özel Tasarım
Temaların dışında bir tasarıma sahip olmak isterseniz size özel tasarım çalışması yapabiliriz.
İsterseniz kendiniz tasarımı yapıp entegre etmemiz için bize gönderebilirsiniz. İsterseniz tasarımı bizim yapmamızı talep edebilirsiniz. Size özel tasarım çalışması yapıp onayınızın ardından sisteme entegre edip yayına alırız.
0){ ?>
E-Ticaret Blog
lang.'']; ?>
lang.'']); ?>...
<?php echo $Val['title_'.$languages->lang.'']; ?>