REFERANSLAR

FORELLI / B2C
TRINDPINK / BC
PIDIPIDI B2C
PROFIMAK / B2C
LUXY BIO / B2C
GİYESİMVAR / B2C
KOTON KİTAP / B2C
ÇİÇEK ALIRMISIN / B2C
ÇOK UYGUN ÇOK / B2C
GALVANNI / B2C
BUZDAĞI SU / B2C / IOS APP + ANDROID APP
ZEBER / B2C
WORNES / B2C
Sorrpa / B2C / Instagram Entegre Sistem
SUREYA PAZARTESİ B2C
PINOLINI / B2C
ROSEBOX / B2C
Cevoclub / B2C
BEYAZ TARZ BC2
EVİM SHOPPING / B2C / Entegre Sistem
DOLUSHOP B2C
PİKA ÇİÇEK / B2C
PETITPAS-ATELIER / B2C
Woopy / B2C
MK MODA / B2B
TOONTOY KIDS / B2C
TUANA BABY KIDS / B2B
CIKS BEBEK / B2C
ÇİFTELİS / B2C
ALBETRO TREND / B2C
3D MERKEZİ / B2C
XAPPTOYS / KURUMSAL
ŞENYAYLA / B2B
MANSUR GIDA / KURUMSAL
İZOPAZAR / B2C
ZYXEL NETWORK / B2C
INOVIA TEKNOLOJI / B2B
ZAZELLA / B2C
BYSHOES / B2B
250+
NE DEDİLER ?
Webatro ile tanışana kadar web sitesi bizim için korkulu rüya idi. İsteklerimize çok hızlı bir şekilde çözüm bulan müşteri odaklı empati yetenekleri güçlü olan webatro ekibini tebrik ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.
Betül Ayçiçek / Süreya Pazartesi
Profesyonel hizmet 7/24 destek ellerine sağlık başka bir kaç firmanın 1 yıldır yapamadıklarını, webatro 1 haftada yaptılar sagolsunlar
Ahmet İleri / Evim Shopping
Ticaret hayatında e ticaretin büyük önem taşıdığı günümüzde e ticaret sitesi kurma düşüncelerimi sürekli erteliyordum, bunun sebeplerinden en önemlileri, her istediğimiz zaman muhattap bulamama kaygısı ve firmamıza özel, kalıp dışı yeni tasarım site isteğimden dolayı aldığım büyük fiyat teklifleri idi. Uzun araştırmalarım sonucu seçtiğim Webatro E ticaret firması ile, çalışmaya başladığımız andan itibaren ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm.En basit bir konuda bile en hızlı şekilde çözüm üreten, isteklerimize ve ihtiyaçlarımıza göre düzenleme ve geliştirmeler yapan Webatro'ya teşekkür ederim.Gösterilen samimi ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ederim.
Fatih Çolak / 3D Merkezi
Uzun zamandır e-ticaret ile ilgileniyorum bir çok sistem tanıdım, gelişen bilgi teknolojilerine ayak uyduran, sürekli kendini güncelleyen ve en önemlisi markanın ihtiyaçlarına göre hızlı bir hizmetle sistemi markaya entegre edebilen webatro e-ticaret'e teşekkür ederim.
Akay Akçay / LuxyBio
Webatro ekibi sizin istediğiniz şekilde ve çok hızlı çözüm üretiyor.
Bünyamin Bildik / Dolushop
E-ticaret sitemizde en ufak biyerde takılsam bile karşımızda muhattap bulabiliyoruz sitemiz sorunsuz calışıyor müşteri olarak çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Erol Sungur / Pika Grup
Bu yıl 5.ci yılımız doluyor. Tek bir gün sistem aksamadı. Zaman içinde bir sürü geliştirme istedik hepsi sitemize entegre edildi. Bu arada sistemde geliştikçe bizim sistem güncellendi. Teknolojiyle eş zamanlı gidiyoruz. Oldukça memnunuz.
Canan Torlak / Titgo Group
Özel tasarım davetiye ürünleri satan instagramın en büyük gruplarından biriyiz, bir noktadan sonra işimizi e-ticarete taşımaya karar verdik. Webatro ile başlarken farklı beklentilerimizde oldu. Kendi tasarımcılarımıza yaptırdığımız özel tasarım yazılıma çok hızlı uygulandı. Değişken fiyat şablonları oluşturmamız gerekiyordu, isteklerimize çok hızlı ve sonuç odaklı cevap verildi.
Burak Cındık / Masalsı Atölye
Sektördeki hemen hemen bütün e ticaret sistemlerini inceleyerek seçtiğim Webatro E ticaret, çalışmaya başladığımız andan itibaren ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösterdi.En basit bir konuda bile en hızlı şekilde çözüm üreten, isteklerimize ve ihtiyaçlarımıza göre düzenleme ve geliştirmeler yapan Webatro'ya teşekkür ederim.Gösterilen samimi ilgi ve alaka bizi oldukça memnun etti.
Abdullah Saraç / Kuşan Konfeksiyon
TALEP
Temalar , demo kontrol paneli ve 15 günlük test kurulum talebi için formu doldurup bize iletmeniz yeterlidir.
Webatro E-Ticaret Çözümleri
Giyimkent Ticaret Merkezi / İstanbul
Tel   : +90 850 885 08 68