SİSTEM ÖZELLİKLERİTeknik Destek
Teknik destek hizmetimiz tüm müşterilerimiz için email ve telefon ile çalıştığımız sürece kesintisiz olarak sağlanmaktadır. Teknik destek kapsamına periyodik bakım, modül geliştirme güncellemeleri , doğabilecek yazılımsal aksaklıkların giderilmesi , site barındırma (hosting) ve yönetimi , kontrol paneli site yönetimi desteği gibi konular girmektedir.

Her sayfa için manuel olarak sayfa başlığı, keywords ve description tanımlayabilme
E-Ticaret sisteminizde içerik yönetim sayfalarının (hakkımızda , iletişim vs..) yanı sıra her ürün , her kategori , her marka , her kampanya ve diğer tüm sayfalar için ayrı ayrı sayfa başlığından hariç olarak meta tag alanlarına müdahele edebilmektesiniz. Description (kısa tanım) ve keywords (anahtar kelimeler).
Her sayfa için sef url yapısı
Yeni bir kayıt eklediğiniz zaman sistem url yapısını otomatik olarak sef yapıda oluşturur. Örnek verecek olursak , www.siteadi.com/urundetay.php?id=11 gibi düzensiz bir url yerine www.siteadi.com/kadin/ayakkabi/kirmizi-rugan-ayakkabi şeklinde düzenli bir url oluşur. Bu tip düzenli url yapısı hem arama motorlarının sayfalarınızı daha sağlıklı bir hiyerarşide takip etmesi, hem de ziyaretçilerinizin çevreleri ile paylaşımlarında kolaylık salğmaktadır.
Profesyonel Cache (Önbellekleme) sistemi ile yüksek performans sağlama
Profesyonel sistemlerde tarayıcıdan ayrı olarak kendi bünyesinde cache (önbellekleme) sistemi yer alır. Bir kullanıcı siteyi ziyaret ettiğinde sistem veritabanı ile bağlantı kurarak ilgili sayfaya ait verileri listeler. Verilerin boyutu ve yoğunluğuna bağlı olarak site açılış hızı ve sayfa geçişleri yavaşlamaya başlar. Ayrıca aynı sayfadaki verileri listelemeye çalışan ziyaretçi sayısının sayısına göre bu zaman can sıkıcı boyutlara ulaşabilir.

Cache (Önbellekleme) sistemi sayesinde sıkça ziyaret edilen sayfalar sistem tarafından belirli bir alanda belirli bir süreye kadar indexlenerek her ziyaretçide ve her veri talebinde veritabanı ile bağlantı kurmak zorunda kalmadan salt html halde sunulur. Bu vesileyle site açılış hızı her daim korunarak yüksek performans elde edilir.
Rss Akışı
Sürekli güncellenen rss akışı ile ürünlerin arama motorları tarafından daha çabuk indexlenmesi sağlanır. Rss dosyası her yeni ürün ile birlikte otomatik sistem tarafından oluşturulur.
Kullanıcı Dostu Akıllı Arama Özelliği
Akıllı arama özelliği, kullanıcı dostu gelişmiş bir algoritmadır. Google , facebook gibi büyük sistemlerinde kullandığı akıllı arama sistemi kullanıcıların aradığı kriterler içerisinden önerilerde bulunarak yazılmayan veya bir birinden alakasız yazılan arama terimlerini ürün bilgileri içerisinde kombin yaparak tarar ve en yakın sonuçları kullanıcıya sunar.

Bir örnek verecek olursak , sistemimizde kırmızı kurdelalı mavi bir ayakkabı bulunuyor diyelim. Kullanıcı arama kutucuğuna mavi ayakkabı yazdığında "mavi ayakkabı" kelimesi ürün açıklama veya anahtar kelimeler kısmında eşleşirse ürün kullanıcının karşısına listelenir. Fakat kullanıcı ne aradığını tam olarak bilmediğinde mavi ayakkabı kırmızı kurdelalı şeklinde bir cümle gibi arama yapabilir. Bu durumda ürün açıklaması veya anahtar kelimeler içerisinde kullanıcının aradığı kelimelerin tam hali ile eşleşemeyeceği için sistem sonuç bulunamadı uyarısı verir. Aslında bu ürün sistemde var olmasına rağmen , genel olarak sistemler kullanıcıdan aradığı şeyi tam olarak girmesini ister.

Fakat akıllı arama algoritması için, ürün açıklaması veya hiç bir alanında "mavi ayakkabı kırmızı kurdelalı" kelimesinin bi bütün olarak yer almasına gerek yoktur. Ürün açıklamasında, renklerinde , kategorilerinde , anahtar kelimelerinde , beden ve özelliklerinde kapsamlı bir tarama yaparak , mavi ayakkabı kırmızı kurdelalı terimlerine en yakın sonuçları kombin halinde tarayarak eğer bu ürün varsa kullanıcı karşısına listeler.
Kullanıcı Dostu Akıllı Filtreleme Özelliği
Ürünlerin listelendiği kategori sayfalarında genelde sol bölümde bulunan filtreleme sisteminin kullanışlılığı çok önemlidir. Bu alanın kullanıcı tarafından beğenilmesi, siteyi tekrar tekrar ziyaret etmesini sağlar. Sistememizin filtreleme kısmı , kullanıcının her filtre seçiminde sayfayı yeniden yüklemeden ajax teknolojisiyle gerçekleşmektedir ve anlık olarak kullanıcı seçtiği filtreleme sonuçlarına karşısında görmektedir.
Üye olmadan alışveriş yapılabilsin/yapılamasın isteğe göre kapatıp açabilme
Eğer genel site ayarlarından üye olmadan alışveriş ayarını aktif yaparsanız, müşteriler üye olmadan sepete ürün atabilir. Ürün siparişi verebilirler. Bu ayarı kapatırsanız ürün detay sayfasında sepete ekle butonu tıklandığında giriş/kayıt sayfasına yönlendirilir. Üyeliği mevcut ise giriş yaptıktan sonra kaldığı yere geri yönlenir. Veya yeni kayıt oluşturduktan sonra kaldığı ürün detay sayfasına geri yönlendirilir.
Alışveriş yapıldığında stok düşsün ya da düşmesin komutu verebilme
Özellikle B2C ile B2B alt yapısını bir arada kullanan müşterilerimiz için önem arz eden bir ayardır. Hem perakende ziyaretçiler hem de bayiler alım yaptığında, bayilerin yüklü alımlar yaparak stokları bir kaç seferde eritmesi söz konusu olabiliyor. Bu durumda perakende alışveriş yapmak isteyen ziyaretçi için stok sorunu yaşanabiliyor. Bayi alışverişlerinde stok düşmesin ayarını aktif yaparsak perakende ziyaretçisi bu durumdan etkilenmeden alışverişini sürdürebilir.
Sipariş Yönetimi ( Bugün gelen , bekleyen , tedarik edilen , kargoya verilen , iptal edilen)
Sipariş yönetimi modülü ile anlık olarak sipariş takibi yapabilir, sipariş yönetimi modülü kendi alt modları arasında kolayca sipariş ayrıştırması sağlayabilirsiniz. Siparişler bugün gelen , bekleyen, tedarik edilen , kargoya verilen ve iptal edilen modları ile kolayca takip edilir.
Sepette Bırakılan Ürünler Modülü (Müşteri sepete atıp fakat satın almadığı ürünlerin istatistikleri)
Ayrıntılı ürün istatistiklerinin yanı sıra , sipariş yönetimi modülü altında yer alan farklı bir analiz sistemidir. Sepette bırakılan ürünler, bir müşterinin sepete attığı ürünleri ödeme sayfasına kadar gelip almaması durumunda ilgili verilerin kaydını tutarak, neden siparişi tamamlamadığına ilişkin takipte bulunmanıza yardımcı olur.
Marka Yönetimi
Marka yönetimi modülü ile sisteme dilediğiniz kadar marka tanımlayabilir , logolarını ve içeriklerini sergileyebilirsiniz. Markalara özel indirimler , hediye çekleri xml export işlemleri atayabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü dilediğiniz marka altında sergileyebilirsiniz.
Kategori Yönetimi (Alt alta sınırsız yapı)
Alt alta sınırsız kategori sistemi mevcuttur. Herhangi bir limit olmadan ve ayrıca dilediğiniz derinlikte kategori hiyerarşisi kurgulayabilirsiniz. Kategorilere özel indirimler , kampanyalar , indirim kuponları düzenleyebilir bir ürünü dilediğniiz kadar kategoriye ekleyebilirsiniz.
Ürün Varyant Yönetimi (Her model/beden/özellik için ayrı ayrı stok belirleyebilme)
Ürün/Varyant Yönetimi ile ürünlere dilediğiniz kadar renk , beden , özellik tanımlayabilirsiniz. Ve her renk için dilediğiniz kadar beden, özellik tanımlayabilirsiniz. Gerek ana ürün için gerekse renkler için olsun , her beden/özellik için ayrı ayrı stok belirleyebilirsiniz.
Toplu Ürün Dışa Aktarım ( Excel )
Ürünleri tüm ayrıntılarıyla excel formatında dışa aktararak tek tuşla toplu ürün ekleme ve toplu güncelleme yapabilirsiniz. Ürünleri tarih aralıklarına göre , sayfalama sıralamasına göre dışa aktarabilirsiniz.
Toplu Ürün İçe Aktarım ( Excel )
Dışa aktardığınız excel verileri üzerinde yaptığınız değişiklikleri tek tuşla import ederek toplu ürün ekleme ve toplu güncelleme yapabilirsiniz. Ürünleri tarih aralıklarına göre , sayfalama sıralamasına göre dışa aktarım/içe aktarım yapabilirsiniz.
Hızlı Ürün Arama (Kontrol Paneli)
Kontrol panelinde hızlı ürün arama kutusunu kullanarak en ayrıntılı aramalar sadece enter tuşuyla kolayca yapılabilir.
Ayrıntılı filtreleme ile ürün arama (Kontrol Paneli)
Dilerseniz filtreleme formunu kullanarak daha detaylı ürün araması gerçekleştirebilirsiniz.
Tek seferde ürün ekleyebilme ( Kategoriler , modeller, renkler , resimler )
Ürüne ait kategoriler , beden/özellikler , renkler , notlar ve resimler olmak üzere herşeyi tek formda doldurarak tek seferde ürün eklemesi yapabilir, aynı şekilde tek form aracılığı ile tek seferde güncelleme yapabilirsiniz.
Bireysel Üye Yönetimi
Bayi olmayan normal üyelerin kontrol panelinden kolayca yönetimini yapabilir ve istatistiklerini takip edebilirsiniz. Üyeye özel indirim çekleri ve promosyonlar düzenleyebilir, üyelerei özel bir üye grubu altında toplayarak özel indirimler sunabilirsiniz. Üyenin satışlarını ve davet hareketlerini analiz ederek siteye bağlılığını sağlamak için çok sayıda promosyon ve avantaj sunabilirsiniz.
Kurumsal Üye (Bayi) Yönetimi
B2B alt yapısı ile dilediğiniz kadar bayi oluşturabilir ve sistem üzerinden toplu sipariş kabul edebilirsiniz. Bireysel üyelerden farklı olarak bayilerinize özel bayi indirim oranları belirleyebilir farklı promosyonlar oluşturabilirsiniz.
Yöneticiler ( İstenilen alanları yetkilendirme özelliği )
Tam yetkili admin kullanıcısının yanı sıra , yöneticiler belirleyerek her sayfanın kullanım yetkilerini belirleyebilir, kısıtlamalar yapabilirsiniz.
Kargo firmaları yönetimi
Sisteme dilediğiniz kadar kargo firması ekleyebilirsiniz. Eklenen kargo firmalarını dilerseniz müşterilere sipariş enasında seçim hakkı tanımlayabilir dilerseniz tek kargo firmasını varsayılan yaparak tek kargo firması ile gönderim yapabilirsiniz.
Desi Yönetimi / Kargo firmalarına göre ayrı ayrı desi fiyatları belirleyebilme
Her kargo firması için, kargo firmasıyla yapılan anlaşma rakamlarını desi aralıklarına göre tanımlayabilir, sepet tutarında oluşan kargo fiyatını dinamik hale getirebilirsiniz.
Bankalara göre taksitler ( Taksit oranlarını her banka için ayrı ayrı tanımlayabilme )
Her banka ve ödeme sistemi için taksit oranları tanımlayabilir, banka komisyon oranını dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Ödeme sistemleri yönetimi ( Kredi kartı, kapıda ödeme, havale, alışveriş puanı vs.. sınırsız ödeme sistemi tanımlayabilme. )
Sistemde mevcut olarak kredi kartı ile ödeme , banka havalesi ile ödeme , kapıda ödeme , alışveriş puanı ile ödeme modülleri yer almaktadır. Fakat dilediğiniz kadar ödeme sistemi tanımlanabilmektedir.
İçerik yönetimi ( Hakkımızda , gizlilik , iletişim vs.. gibi sayfaların yönetimi, alt alta sınırsız yapı. )
İçerik yönetimi modülü ile, sitede yer alan hakkımızda , gizlilik , iletişim vb.. gibi alanların yönetimini sağlayabilirsiniz. Gelişmiş editör ile sayfa içeriklerine stiller , özel yazı karakterleri , resimler , videolar ekleyebilir, tablo yapıları oluşturabilirsiniz.Sınırsız içerik sayfası ekleyebilir düzenleyebilirsiniz.
Slider Yönetimi ( Sınırsız slider tanımlayabilme , sıralamalarını yönetebilme )
Site ön yüzünde bulunan banner geçişlerini slider yönetimi ile kolayca yönetebilirsiniz. Banner sıralaması, linkleri ve yayın durumu sizin kontrolünüzdedir.
Duyuru yönetimi ( Sınrısız duyuru bannerları ekleyebilme, sıralamalarını yönetebilme )
Duyuru yönetimi sayesinde , anasayfada yer alan promosyon , indirim , etkinlik , kampanyalar vb.. gibi duyuruların sıralama , banner ve link yönetimi sizin kontrolünüzdedir.
Kdv oranı yönetimi ( Sınırsız sayıda kdv oranı ekleyebilme , ürünlere ayrı ayrı kdv oranları atayabilme )
Sistem üzerinden sınırsız kdv oranı belirleyerek, kıtalar arası , ülkeler arası veya ürünlere has kdv seçimleri yapabilirsiniz.
Çoklu dil desteği , tüm dilleri sınırsız ekleme/silme/düzenleme
Sistemde hali hazırda en çok kullanılan 9 dil yüklü durumdadır. Bunlar Türkçe , İngilizce , Arapça , Çince , Almanca , İspanyolca , Fransızca , İtalyanca , Rusça dır. Dilediğniz dili kontrol panelinden aktif/pasif yaparak kullanabilirsiniz. Sistemde mevcut olmayan dillerden istenilen kolayca eklenebilir, dilerseniz dünya üzerindeki tüm diller sisteme yüklenebilir. Dillere göre kelime anlamları yönetimi de kontrol panelinde tamamen sizin kontrolünüzdedir. Dilediğinizin anlamını dilediğniiz şekilde güncelleyebilirsiniz.
Ürün Yorumları Modülü ( Kontrol panelinden açıp kapatabilme )
Ürün yorumları modülünü aktif yaparsanız , ziyaretçiler ürün detayı sayfasında ürün için yorum yazabilirler. Tabiki yapılan yorumlar anında yayınlanmaz. Kontrol panelinde ürün yorumları modülünde pasif olarak listelenir. Siz süzgeçten geçirdikten sonra yayınlanmasını sağlayabilir veya silebilirsiniz.
Çoklu ftp resim aktarımı
Bir ürünü excel ile resimleri ile beraber ekleyebilir daha sonra panelden tek tuş ile tüm resimleri ftp'ye gönderebilirsiniz. Ürünler eklendikten sonra tekrar dönüp ürün resimlerini tek tek yüklemek gibi zahmete katlanmadan kolayca tüm resim işlemini tamamlayabilirsiniz.
Tedarikçi Xml Aktarımı
Sisteme dilediğiniz kadar tedarikçi ekleyebilir, yönetebilirsiniz. Tedarikçi xml'leri için özel kelime filtreleri oluşturarak , tedarikçiden gelen ürün içeriklerini başlıklarını dilediğniiz kelime ile otomatik güncelleyebilirsiniz. Tedarikçi xml'leri için zamanlayıcılar oluşturarak her seferinde import işlemini yapma zahmetine katlanmazsınız. Sistem belirlediğniiz formatta her gün katgori , ürün ve stok güncellemesini kendisi yaparak size büyük kolaylık sağlar.
Popup Yönetimi ( Başlangıç-Bitiş tarihlerini yönetebilme, url ve aktif pasif durumlarını yönetebilme )
Popup mesajları oluşturarak , ziyaretçi siteye girdiğinde her hangi bir kampanya , promosyon , indirim veya duyuruyu arka plan kararak liht-box şeklinde sunabilirsiniz. Popup mesajlarını tarih aralıklarına göre yayınlayabilir , ileri bir tarihe göre popup mesajı kaydedebilirsiniz.
Blog Yönetimi ( Blog içeriklerini kategorilendirme )
Sitede içerik sayfalarının yanı sıra dilerseniz blog sayfaları oluşturarak günlük , haftalık blog yazabilirsiniz. Ve blogları dilediğiniz kadar kategori açarak kategorize edebilirsiniz.
Kampanya Yönetimi ( Başlangıç ve bitiş tarihlerine göre kampanyalar oluşturabilme )
Sistemi hem B2C , B2B Hem de Private Shopping (Kampanya sitesi) olarak kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar kampanya oluştarilir , özel indirim oranları belirleyebilirsiniz. Kampanyalar için tarih aralıkaları ve geri sayım sayaçları ekleyebilirsiniz. İleri tarihe kampanya oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü dilediğiniz kadar kampanya altında toplayabilirsiniz.
Para Birimi Yönetimi ( Sistemde kullanılabilmesi için sınırsız sayıda para birimi tanımlayabilme )
Dilediğiniz kadar para birimi belirleyerek tüm dünyaya satış yapabilirsininiz. Her ürünün para birimini ayrı atayabilirsiniz. Ziyaretçi sepete her para biriminden aynı anda ürün atarak sipariş verebilir. Tutarlar merkez bankası anlık satış paritesi üzerinden çevrilir.
Ürün resimleri üzerine şeffaf filigran logo işlensin/işlenmesin ayarlayabilme
Çalınmasını, taklit edilmesini istemediğiniz fotoğraflarınız için , resim yüklerken resimler üzerine şeffaf filigran logo işlemesi modülünü aktif edebilirsiniz.
Fatura Tasarım Modülü
Fatura tasarım modülü ile, verilerin faturanız üzerine tam oturmasını sağlayabilirsiniz. Piksel bazında sağa sola yukarı aşağı kaydırma ayarları ile fatura dizaynları oluşturabilir, kaydedebilir, dilediğinizi varsayılan yaparak fatura kesimini bu dizayn üzerinden yapabilirsiniz.
Muhasebe Programları Entegrasyonu
Api entegrasyonu olan tüm muhasebe ve masa üstü programlar ile entegrasyon sağlayabilir, site ve program arasında veri alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.
Promosyon ve Avantajlar
Arkadaş Davet Promosyonları
Genel ayarlardan arkadaş davet ayarını aktif ederseniz, kullanıcılar siteye başka kazandırdıkları üyelerin yaptıkları ilk alışverişten yine sizin belirlediğiniz tutarda tek kullanımlık indirim kuponu/hediye çeki kazanır.
Alışveriş Puanı Promosyonları
Alışveriş puanı yüzdesi belirlerseniz, müşteri her yaptığı alışveriş tutarı üzerinden sizin belirlediğiniz oran doğrultusunda alışveriş puanı kazanır. Daha sonra sepet tutarını karşılayacak alışveriş puanına ulaştığı zaman ödemeyi biriken alışveriş puanları ile ödeyebilir.
Ücretsiz Kargo Limiti Promosyonları
Belirli bir tutar üzerindeki siparişlerde kargo ücretsiz promosyonu oluşturabilirsiniz.
Üye Gruplarına Özel İndirim Promosyonları
Dilediğiniz kadar üye grubu oluşturabilir , bu gruplara özel indirim oranları belirleyebilirsiniz. Üye grupları içerisinden belirli bir grubu varsayılan olarak tanımlayarak yeni kayıt olan her üyeyi bu grup altında toplayabilirsiniz. Belirli zaman aralıklarında üye ol kazan kampanyaları oluşturabilirsiniz.
Ürüne Özel İndirim Promosyonları
Ürüne özel indirim oranı belirleyerek ürün fiyatı üzerinden indirim sağlayabilirsiniz.
X Adet alana X Adet Bedava Promosyonları
Bu promosyon ile 1 alana 2'ncisi bizden gibi promosyonlar oluşturabilirsiniz.
Hediye Çeki ve Özel Gün Promosyonları
Belirli tarih aralıklarına özel toplu tek kullanımlık hediye çeki belirleyebilirsiniz. Kategoriye özel , markaya özel , ürüne özel , üyeye özel hediye çekleri oluşturabilir, özel gün promosyonları tanımlayabilirsiniz.
Geri Sayım Kampanyaları
İki tarih arasında veya ileriye dönük kampanyalar oluşturabilir, dilerseniz geri sayım sayacı ekleyebilirsiniz.
Ödeme Sistemleri İndirimleri
Kredi kartı ile , banka havalesi ile , kapıda ödeme veya alışveriş puanı ile ya da sisteme eklenecek tüm ödeme sistemleri için her birine ayrı indirim oranı belirleyebilir , sepet toplamında şu ödemede fiyat şu şeklinde belirleme yapabilirsiniz.
E-Ticaret Blog
Müşteri Yorumlarının Satışlara Olan Olumlu Etkisi
E-Ticaret sitesinin güvenini maksimum seviyeye çıkaran en önemli aktivitelerin başında memnun müşteri yorumları gelir. Bir ürüne yapılan olumlu yorumlardan hepimiz çok etkileniriz....
Müşteri Yorumlarının Satışlara Olan Olumlu Etkisi
Müşterilerin Sepeti Terk Etme Sebepleri
Müşterilerin Sepeti Terk Etme Sebepleri - Webatro E-Ticaret Sitesi Yazılımları...
Müşterilerin Sepeti Terk Etme Sebepleri
Görsel Optimizasyon Önemlidir
İnternet kullanımının artması ile birlikte, internet bazı alanlarda sosyal bir pazara dönüşmüştür....
Görsel Optimizasyon Önemlidir
Online Satış Sitesinde Güven Adımları
E-ticaret sitesinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri güvendir. Alıcı ve satıcının birbirini görmediği bir ortamda alışverişin sağlanması ve bu alışverişin devamı için satıcının güvenilir olması önemlidir...
Online Satış Sitesinde Güven Adımları
E-Bülten Abonelerini Gruplara Ayırmanın Önemi
E Ticaret sitesi için e-bülten abone listelerini belirli gruplara ayırmanın önemini paylaşıyoruz. Yaş aralıkları, cinsiyet, coğrafi faktörler gibi e-bülten gruplarına ayırarak yapacağınız e-bülten gönderileri çok daha etkili olacaktır....
E-Bülten Abonelerini Gruplara Ayırmanın Önemi
Kıpada Ödeme Sistemi Nedir ?
E-Ticaret Siteleri kullanıcılarının alışveriş yapmasını kolaylaştırmak için bir çok ödeme yöntemi sunar. Bunlardan biri ve en önemlisi de kapıda ödeme yöntemidir. Kapıda ödeme sistemi ile satışlar artar. Bu yazımızda kapıda ödeme sistemine değindik....
Kıpada Ödeme Sistemi Nedir ?
Doğru Hedef Kitle Nasıl Belirlenir ?
İyi bir e-ticaret sitesi için en önemli gereksinimlerden biri hedef kitlenin doğru belirlenmesidir. Doğru belirlenen bir hedef kitle ile satışların yükselmesi ve geri dönüşüm oranının artması doğrudan bağlantılıdır....
Doğru Hedef Kitle Nasıl Belirlenir ?
Satış Sitesi Kurmak İsteyenlere 5 Etkili Tavsiye
Satış sitesi kurmak, internetten satış sitesi açmak üzerine sosyal medya ve arama motorları açısından yapılması geri dönüşleri artıracak 5 önemli tavsiyeyi paylaşıyoruz....
Satış Sitesi Kurmak İsteyenlere 5 Etkili Tavsiye
Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur ?
Şahıs şirketi kurmak isteyen girişimciler için, bir şahıs şirketi kurmanın ne kadar maliyet gerektirdiği ve ne kadar sürede bu işlemlerin gerçekleştiği ile ilgili bilgiler yer alır....
Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur ?
Facebook Takipçi Arttırmak İçin 10 İpucu
E-Ticaret Sitesi için 10 etkili facebook takipçi arttırma yöntemini paylaşıyoruz. Facebookta ne kadar çok takipçiniz varsa site trafiğinize o oranda geri dönüşüm sağlar....
Facebook Takipçi Arttırmak İçin 10 İpucu
Yılbaşında E-Ticaret Satışlarını Artıracak 4 Yöntem
Yılbaşında e-ticaret satışlarını artıracak 4 etkili yöntemi palaşıyoruz. E-Ticaret sitesi sahipleri için yılbaşını kazançlı geçirmeye yönelik 4 adım....
Yılbaşında E-Ticaret Satışlarını Artıracak 4 Yöntem
İnternetten Satış Yapmak İçin Neler Gerekli ?
Hızla gelişen e-ticaret sektöründe yerini alarak internetten satış yapmak isteyen girişimciler ve firmalar için e-ticaret sitesi kurmak konusunu en basit haliyle paylaşıyoruz....
İnternetten Satış Yapmak İçin Neler Gerekli ?
TALEP
Temalar , demo kontrol paneli ve 15 günlük test kurulum talebi için formu doldurup bize iletmeniz yeterlidir.
Webatro E-Ticaret Çözümleri
Giyimkent Ticaret Merkezi / İstanbul
Tel   : +90 850 885 08 68