E-Ticaret Sitesinde Ziyaretçi Arttırmak

Bildiğimiz gibi e-ticaret siteleri satış amaçlı kurulur. Mağazanızın internetteki yüzüdür ve var olma sebebi satış yapmaktır.Satış yapmayan veya tatmin edecek düzeyde olmayan bir e-ticaret sitesini devam ettirmek hem maliyet hem zaman açısından dezavantaj
Çapraz Satış Yöntemi Nedir? Nasıl Yapılır? Çapraz satış kavramı e-ticaret sitelerinin sıkça kullandığı satış arttırma yöntemlerinden biridir. Global olarak cross selling olarak bilinen bu yöntem sayesinde, çeşitli sepet tutarı yükseltme aksiyonları gerçekleştirilebilir.
Paypal Türkiye Faaliyetlerini Durdurduğunu Duyurdu Dünya çapında faaliyet gösteren Paypal, BDDK lisansını alamadığı için Türkiye faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.
İyi Bir E-Ticaret Sitesinde Olması Gerekenler Başarılı bir e-ticaret sitesinde ufak görünen ama satışlara büyük etkisi olan önemli unsurları listeledik. E-Ticaret sitemizde bu adımları düzenlememiz satışlarımıza etki edecektir.
E-Ticaret Sitesi Satışları Arttırma Yöntemleri E-Ticaret sitesinin satışlarını arttırmak için atılacak bazı adımları derledik. Küçük görünen ama kullanıcıların satın alma kararını önemli düzeyde etkileyen bu adımlar sizin siteniz içinde çok etkili olacaktır.
E-Ticaret Sitesi İçin Seo Önerileri E-Ticaret sitesinde yapılması gereken temel seo gereksinimleri ve iç seo gereksinimlerini sizler için derledik. Yazımızı takip ederek seo konusundaki yazılarımızın devamına ulaşabilirsiniz.
E-Ticaret Sitesinde Raporlamanın Önemi E-Ticaret sitesinde raporlama ve istatistik verilerinin doğru kullanımıyla satışları arttırabilir, zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda e-ticaret sitesi yazılımında raporlamanın doğru kullanımı üzerinde durduk.
E-Ticaret Sitelerinde Kargo Yönetimi ve Önemi E-Ticaret sitelerinde ayrıntılı kargo yönetimi nedir? Nasıl yapılmalıdır? Ürün özelinde ve geniş coğrafi alanlara teslimat yaparken gerek kıtalar arası, gerek ülke çapında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardandır.
TALEP
Temalar , demo kontrol paneli ve 15 günlük test kurulum talebi için formu doldurup bize iletmeniz yeterlidir.
Webatro E-Ticaret Çözümleri
Giyimkent Ticaret Merkezi / İstanbul
Tel   : +90 850 885 08 68