Profesyonel Fotoğraf Çekimi İle Satışları Hareketlendirin

Konuya kısa bir örnekle başlayalım mı? Bu örneği verelim ki paylaşımımız daha sürükleyici olsun. Büyük bir ilan sitesinde ikinci el araba ilanlarına bakarken, ilgilendiğiniz arabanın fotoğraflarına baktığınız o anı gözünüzün önüne getirin.Aracın içten dış
Site İçi Arama Kutusu Ve Filtreleme Özelliği Nasıl Olmalı ? Özellikle online satış yapılan siteler için site içi arama kutucuğunun ve filtreleme serüvenlerinin ne kadar kullanıcı dostu olduğu, satışlara doğrudan etkilidir. Bir online alışveriş sitesini ziyaret ettiğimizde, genellikle ilk listelemede aradığımız tar
E-Ticaret Sitesinde Ziyaretçi Arttırmak Bildiğimiz gibi e-ticaret siteleri satış amaçlı kurulur. Mağazanızın internetteki yüzüdür ve var olma sebebi satış yapmaktır.Satış yapmayan veya tatmin edecek düzeyde olmayan bir e-ticaret sitesini devam ettirmek hem maliyet hem zaman açısından dezavantaj
Çapraz Satış Yöntemi Nedir? Nasıl Yapılır? Çapraz satış kavramı e-ticaret sitelerinin sıkça kullandığı satış arttırma yöntemlerinden biridir. Global olarak cross selling olarak bilinen bu yöntem sayesinde, çeşitli sepet tutarı yükseltme aksiyonları gerçekleştirilebilir.
Paypal Türkiye Faaliyetlerini Durdurduğunu Duyurdu Dünya çapında faaliyet gösteren Paypal, BDDK lisansını alamadığı için Türkiye faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.
E-Ticaret Sitelerinde Kargo Yönetimi ve Önemi E-Ticaret sitelerinde ayrıntılı kargo yönetimi nedir? Nasıl yapılmalıdır? Ürün özelinde ve geniş coğrafi alanlara teslimat yaparken gerek kıtalar arası, gerek ülke çapında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardandır.
E-Ticaret Sitesinde Raporlamanın Önemi E-Ticaret sitesinde raporlama ve istatistik verilerinin doğru kullanımıyla satışları arttırabilir, zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda e-ticaret sitesi yazılımında raporlamanın doğru kullanımı üzerinde durduk.
E-Ticaret Sitesi İçin Seo Önerileri E-Ticaret sitesinde yapılması gereken temel seo gereksinimleri ve iç seo gereksinimlerini sizler için derledik. Yazımızı takip ederek seo konusundaki yazılarımızın devamına ulaşabilirsiniz.
E-Ticaret Sitesi Satışları Arttırma Yöntemleri E-Ticaret sitesinin satışlarını arttırmak için atılacak bazı adımları derledik. Küçük görünen ama kullanıcıların satın alma kararını önemli düzeyde etkileyen bu adımlar sizin siteniz içinde çok etkili olacaktır.
İyi Bir E-Ticaret Sitesinde Olması Gerekenler Başarılı bir e-ticaret sitesinde ufak görünen ama satışlara büyük etkisi olan önemli unsurları listeledik. E-Ticaret sitemizde bu adımları düzenlememiz satışlarımıza etki edecektir.
TALEP
Temalar , demo kontrol paneli ve 15 günlük test kurulum talebi için formu doldurup bize iletmeniz yeterlidir.
Webatro E-Ticaret Çözümleri
Giyimkent Ticaret Merkezi / İstanbul
Tel   : +90 850 885 08 68