E-Ticaret Sitesinin Reklamı Nasıl Yapılır?

E-ticaret ile ürün satarak para kazanmak için bir web sitenizin olması tek başına yeterli değildir. Google aramalarında yüzbinlerce sonuç arasından ön plana çıkmanız müşterinin samanlık içerisinde iğne arayarak sizi bulması demek.
E-Ticaret Hakkında Bilinmesi Gereken Basit Kurallar E-ticaret fiziki ticaretle kıyaslandığında hem satıcı hem de müşteri için oldukça avantajlı. Özellikle mekân ve zaman kavramını ortadan kaldırması günümüz yaşantılarının zaman kısıtlamasına çare olmakta.
E-Ticaret Hakkında Bilinen Başlıca Yanlışlar Elektronik ticaret yani kısaca e-ticaret, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla artan elektronik bir ticari platformdur. E-ticaret sitesi ile mal veya hizmetlerin internet üzerinden satışına imkân veren bilgisayar ağlarıyla müşteriye / hedef kitleye ulaş
E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları İnternetin hayatımızla girmesiyle beraber, artık geleneksel ticaret yerini e-ticarete bıraktı. Günümüzde her sektörde karşımıza çıkan e-ticaret, giderek yaygınlaşıyor.
E-Ticaret Hakkında Ticaret ilk çağlardan beri mal veya hizmet değişimi şeklinde gelişen, günümüzde satılan malın değerinin para olarak ödenmesi esasına dayanan ve amacı kar etmek olan bir faaliyettir.
E-Ticaret Sitesi Kurmak Ticaretin yapılabilirliğinin ve etkinliğinin son dönemlerdeki en önemli alanı e-ticaret siteleri olmaktadır. Bu yükselen bir konu olarak, ticaret yapan tüm bireysel ve kurumsal satıcıların ortak paydasıdır.
E-Ticaret Girişiminde Olmazsa Olmazlar E-Ticaret sitesini açmaya karar vermeden önce mutlaka herşeyi öngörmeniz gerekecektir. Her ne kadar pazarın büyüklüğü cezbetse de, firmayı en az 6 ay finanse edebilecek kaynağınız yoksa girişiminiz ilk adımda başarısızlıkla sonuçlanabilir.
E-Ticaret Nedir? Faydaları Nelerdir? İnternet ortamında bireylerin belli sistemler üzerinde gerçek veya sanal ürünleri para karşılığında satın almasına e-ticaret denir. Kısacası ticaretin elektronik versiyonu da diyebilirsiniz.
2015 Türkiye E-Ticaret Pazar Büyüklüğü TÜBSİAD (Bilişim Sanayicileri Derneği) 2015 yılı Türkiye e-ticaret pazarının ulaştığı rakamları açıkladı.2013 yılından bu yana her yıl hazırlanan e-ticaret sektörü ile ilgili istatistik raporlarının geçen yılki verileri, e-ticaret pazararının ne kadar büy
Alışveriş Sepeti Adımları Nedir? Nasıl Olmalıdır? Bir e-ticaret sitesinde bizi ödeme sayfasına ulaştıran adımların anlaşılır ve kullanışlı olması çok önemlidir.Ürünü sepete attığımızda üyelik zorunluluğu, sepet tutarlarının net olmaması ve arada karşımıza çıkan bazı yorucu gereksiz sayfalar alışverişi ta
TALEP
Temalar , demo kontrol paneli ve 15 günlük test kurulum talebi için formu doldurup bize iletmeniz yeterlidir.
Webatro E-Ticaret Çözümleri
Giyimkent Ticaret Merkezi / İstanbul
Tel   : +90 850 885 08 68